1 דקות קריאה
פיסול פנים לפי ה MD-CODES

פיסול פנים לפי עקרונות ה MD-CODE


הערכה יסודית של הפנים נעשית באמצעות שילוב של אינטראקציות עם המטופל. ההערכה מבוססת על מבנה השלד, תנועת שרירי הפנים האישית והתוצאות האסתטיות הרצויות של כל מטופל. לכן, למרות שאותו עיקרון מיושם, הוא פועל על פי תכונות אינדיבידואליות.


מדובר בקודים המבוססים על מיקום אנטומי ספציפי ואסטרטגי של טיפול בחומרי מילוי ובוטוקס בנקודות הזרקה שונות, לקבלת תוצאות ישירות ועקיפות על ידי הענקת נפח ומבנה לפנים, הטיפול אינו מתרכז באזור הבעייתי, אלא על סיבת הבעיה.


כל קוד כולל מידע לגבי עומק ההזרקה, דרך ההזרקה (מחט או קנולה) וטכניקת ההזרקה (לדוגמא, בולוס, מניפה), ונפח המוצר המינימלי המומלץ להשגת תוצאות נראות לעין וניתנות לשחזור.


במהלך תכנון הטיפול, נבחרים הקודים המתאימים באמצעות אלגוריתמים המתמקדים בהפחתת תכונות פנים שליליות (מראה נפול, עייף, עצוב או כועס) ושיפור תכונות חיוביות (מושך, צעיר יותר, בעל קווי מתאר או נשי [רך] או גברי ).


 הפרוצדורה, המכונה MD Codes™, פותחה על ידי ד"ר מאורציו דה מאיו, טריינר בינלאומי של חברת אלרגן כדי להשיג את התוצאה הטבעית ביותר, ולשמור על הבעות הפנים הייחודיות של כל מטופל.


לאילו תוצאות אני יכול לצפות?


ה-MD Codes™ מאפשרים טיפול בהתאמה אישית;  כלומר התוצאות עדיפות בהרבה, ואנטומיה של הפנים ופרופורציות הפנים נלקחות בחשבון.


בניגוד לשיטות המסורתיות שבהן האזור הבעייתי טופל ישירות, ה-MD Codes™, נוקטים בגישה הוליסטית להזרקה. במקום להוסיף משקל ונפח לאזור המטופל הקודים מכוונים למקור הבעיה, ומועילים מאוד למטופל. ניתן לראות תוצאות מיד עם תום הטיפול


גם את/ה נראה עייף; עָצוּב; רפוי או כועס?

התקשרו עוד היום ואולי ה MD-CODES יעזרו גם לכם

PRP